HP3600-AB001-SP16R
HP3600-AB001-SP16R
ПроизводительHynetek
Партномер производителяHP3600-AB001-SP16R
ОписаниеPower Management (PMIC) Hynetek HP3600-AB001-SP16R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Hynetek |
| Вес | 0.306 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Tj) |
| Number of Channels | 2 |
| Quiescent Current | 2000uA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3000 |
| CMTI(kV/us) | 150kV/us |
| Voltage - Supply | 3.5V~30V;3V~18V |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 15ns |
| Fall Time | 10ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 6A |
| Quiescent Current(Iq) | 2000uA |
