SEP-2222A
SEP-2222A
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяSEP-2222A
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate SEP-2222A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 2.9 |
| Frequency | 3200Hz |
| Operating Voltage | 3V~20V |
| Rated Voltage | 12V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 82dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Current Consumption | 10mA |
