AMB-O60G38-AB1
AMB-O60G38-AB1
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяAMB-O60G38-AB1
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate AMB-O60G38-AB1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 0.23 |
| Operating Voltage | 2V |
| Sensitivity | -35dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 58dB |
