HMB-O40J42-CWH38
HMB-O40J42-CWH38
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяHMB-O40J42-CWH38
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate HMB-O40J42-CWH38
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 0.142 |
| Operating Voltage | 2V |
| Sensitivity | -42dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 58dB |
