HMB-O60G30-CW1
HMB-O60G30-CW1
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяHMB-O60G30-CW1
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate HMB-O60G30-CW1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 1.174 |
| Operating Voltage | 2V |
| Sensitivity | -30dB@±3dB |
| Working current | 400uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 60dB |
