HMF-O97A36-AA
HMF-O97A36-AA
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяHMF-O97A36-AA
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate HMF-O97A36-AA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 1.11 |
| Operating Voltage | 2V |
| Sensitivity | -36dB@±3dB |
| Working current | 350uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 60dB |
