HMF-O97A40-NA
HMF-O97A40-NA
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяHMF-O97A40-NA
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate HMF-O97A40-NA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 0.98 |
| Operating Voltage | 4.5V |
| Sensitivity | -40dB@±2dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 60dB |
