HMB-O40J40-CWH4
HMB-O40J40-CWH4
ПроизводительDragonstate
Партномер производителяHMB-O40J40-CWH4
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Dragonstate HMB-O40J40-CWH4
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Dragonstate |
| Вес | 0.12 |
| Operating Voltage | 2V |
| Sensitivity | -40dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 58dB |
