6N137(SL)(T1)-GV
6N137(SL)(T1)-GV
Производительmiracle
Партномер производителя6N137(SL)(T1)-GV
ОписаниеOptoisolators MIRACLE POWER 6N137(SL)(T1)-GV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | miracle |
| Вес | 0.73 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Voltage | 4.5V~5.5V |
| Output Current | 50mA |
| Power Dissipation | 200mW |
| Data Rate | 10Mbps |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| CMTI(kV/us) | 10kV/us |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V;4.5V~5.5V |
| Load Voltage | 7V |
| High Level Delay Time | 75ns |
| Low Level Delay Time | 75ns |
| Common Mode Transient Immunity (CMTI) | 10kV/us |
| Input threshold current | 15mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.38V |
