MPC3120R(SL)(T1)-GV
MPC3120R(SL)(T1)-GV
Производительmiracle
Партномер производителяMPC3120R(SL)(T1)-GV
ОписаниеOptoisolators MIRACLE POWER MPC3120R(SL)(T1)-GV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | miracle |
| Вес | 0.634 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2.5A |
| Power Dissipation | 295mW |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| CMTI(kV/us) | 20kV/us |
| Voltage - Supply | 15V~30V |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Reverse Voltage | 5V |
| Rise Time | 13ns |
| Fall Time | 13ns |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.38V |
| Forward Current(If) | 25mA |
| Propagation Delay(tpd) | 500ns;500ns |
