DP12370
DP12370
Производительdetong
Партномер производителяDP12370
ОписаниеOffice Supplies detong DP12370
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Принтер |
| Производитель | detong |
| Вес | 1 |
| Type | Hazardous Waste Label Printer |
| Colour | Orange |
| resolving power | 204dpi |
| Printing technology | Thermal sensitive |
| Support for double-sided printing | - |
| Product weight | 1.4kg |
| Max width | 220mm |
| Color printing speed | - |
| Connection method | USB; Bluetooth |
| Color output | - |
| Paper capacity | - |
| Black and white printing speed | 60mm/s |
| Basic functions | Printer |
| Network function | Wireless |
