YT106-S-212L
YT106-S-212L
ПроизводительYONGNENG
Партномер производителяYT106-S-212L
ОписаниеRelays YONGNENG YT106-S-212L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | YONGNENG |
| Вес | 6.004 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 8 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 720Ω |
| Contact form | 2 Form C: 2C (DPDT-CO) |
| Maximum Switching Voltage | 125V@AC;30V@DC |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 6ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 4ms |
| Maximum Switching Current | 2A |
| Pin Number | 8 |
| Switching Voltage(Max) | 125V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 2A |
