LHB06-S24
LHB06-S24
ПроизводительLZTEC
Партномер производителяLHB06-S24
ОписаниеPower Modules LZTEC LHB06-S24
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | LZTEC |
| Вес | 30.75 |
| Output Power | 6W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Voltage Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Input Voltage(AC) | 85VAC~264VAC |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Input Voltage(DC) | 100V~370V |
| Output Current (Max) | 250mA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 250mA |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~264VAC;100V~370V |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
