CL-HM02L-11-R
CL-HM02L-11-R
Производительjianfu
Партномер производителяCL-HM02L-11-R
ОписаниеSwitches jianfu CL-HM02L-11-R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Концевые выключатели |
| Производитель | jianfu |
| Вес | 0.355 |
| Operating Temperature | -10℃~+60℃ |
| Type | Detection Switch |
| Voltage Rating (DC) | 20V |
| Switch Width | 6.6mm |
| Pin Style | SMDSplicing |
| Switch Height | 2mm |
| Mechanical Life | 100,000 Times |
| Switch Length | 6mm |
| Contact Current (DC) | 50mA |
