R10S REV.C(LC22V)
R10S REV.C(LC22V)
ПроизводительAurtron
Партномер производителяR10S REV.C(LC22V)
ОписаниеIoT/Communication Modules Aurtron R10S REV.C(LC22V)
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули LoRa |
| Производитель | Aurtron |
| Вес | 8.64 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Frequency | 470MHz |
| Operating Voltage | 1.8V~3.7V |
| Sensitivity | -148dBm |
| Receive Current | 5.3mA |
| Antenna Type | Stamp hole antenna |
| Modulation System | LoRa;FSK;GFSK |
| Communication Distance | 10km |
| Support Interface | SPI |
| Send Current | 118mA |
