JT0505M0S-T1
JT0505M0S-T1
ПроизводительJT Microelectronics
Партномер производителяJT0505M0S-T1
ОписаниеMotor Driver ICs JT Microelectronics JT0505M0S-T1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | JT Microelectronics |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 4.8V~25V |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 2.5ns |
| Fall Time | 3.5ns |
| Propagation Delay tpHL | 18ns |
| Peak Output Current(sink) | 7A |
| Propagation Delay tpLH | 15ns |
| Peak Output Current(source) | 5A |
| Input Logic Level - Low | 1.8V |
| Input Logic Level - High | 1.7V |
| Quiescent Current(Iq) | 1.09mA |
| Input Voltage (Vin) | 4.8V~25V |
