AF-20D-123
AF-20D-123
ПроизводительYASH
Партномер производителяAF-20D-123
ОписаниеOffice Supplies YASH AF-20D-123
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | YASH |
| Вес | 134.8 |
| Output Current | 2A |
| Power | 24W |
| Output Voltage | 12V |
| Input Voltage | 100-240VAC |
| Colour | - |
| working temperature | - |
| category | - |
| voltage | - |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | - |
| Product size | - |
| Input | - |
| Input current | 0.5A |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | - |
