BTP-2100E PLUS
BTP-2100E PLUS
ПроизводительSNBC
Партномер производителяBTP-2100E PLUS
ОписаниеOffice Supplies SNBC BTP-2100E PLUS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Принтер |
| Производитель | SNBC |
| Вес | 5351.5 |
| Type | Label Printer |
| Colour | Black |
| resolving power | 203dpi |
| Printing technology | Thermal sensitive, thermal transfer |
| Support for double-sided printing | - |
| Product weight | 3.5kg |
| Max width | 104mm |
| Color printing speed | - |
| Connection method | USB |
| Color output | - |
| Paper capacity | - |
| Black and white printing speed | 102mm/s |
| Basic functions | Printer |
| Network function | - |
