SNBC BTP-2300E Plus
SNBC BTP-2300E Plus
ПроизводительSNBC
Партномер производителяSNBC BTP-2300E Plus
ОписаниеOffice Supplies SNBC SNBC BTP-2300E Plus
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Принтер |
| Производитель | SNBC |
| Вес | 2000 |
| Type | Label Printer |
| Colour | Black |
| resolving power | 300dpi |
| Printing technology | Thermal sensitive, thermal transfer |
| Support for double-sided printing | - |
| Product weight | 3.5kg |
| Max width | 106mm |
| Color printing speed | - |
| Connection method | USB; Serial Port |
| Color output | - |
| Paper capacity | - |
| Black and white printing speed | 76mm/s |
| Basic functions | Printer |
| Network function | - |
