ZS-IVCI-2A-3-RS485-S
ZS-IVCI-2A-3-RS485-S
ПроизводительZHONGSHENGKEJI
Партномер производителяZS-IVCI-2A-3-RS485-S
ОписаниеIndustrial control electrical ZHONGSHENGKEJI ZS-IVCI-2A-3-RS485-S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модуль питания, источники питания |
| Производитель | ZHONGSHENGKEJI |
| Вес | 1 |
| Supply Voltage | 6-36V |
| Output Current | - |
| Output Power | - |
| Type | - |
| Application | - |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| Sampling Rate | 200KHz |
| Colour | - |
| Current Range | 4-20mA |
| working temperature | -40-+85℃ |
| Packaging/Housing | - |
| Rated power | - |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| Remarks | - |
| Isolation voltage | 3000V |
| Voltage - Input (maximum value) | - |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | - |
| power waste | <200mW |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | - |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | - |
| efficiency | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | - |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Output 1 | - |
| Control characteristics | - |
| Installation type | - |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | - |
