ZS-10A-2I-1O-RS485-I
ZS-10A-2I-1O-RS485-I
ПроизводительZHONGSHENGKEJI
Партномер производителяZS-10A-2I-1O-RS485-I
ОписаниеIndustrial control electrical ZHONGSHENGKEJI ZS-10A-2I-1O-RS485-I
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Релейный модуль |
| Производитель | ZHONGSHENGKEJI |
| Вес | 123 |
| Input Voltage | 10-30V DC |
| working temperature | -40℃-+85℃ |
| Remarks | - |
| Maximum voltage | 250V AC 30V DC |
| Maximum current | 15A |
| Installation method | Standard 35MM U-shaped guide rail |
| Power supply voltage | 6-36V DC |
| Mailing address | 1-255 configurable |
| communication interface | RS485 |
| Parameter reset | Reset Button, Software Reset |
| Baud rate | 4800/9600/14400/19200/38400/56000/57600/115200bps |
