MMDTC143ZE
MMDTC143ZE
ПроизводительST(Semtech)
Партномер производителяMMDTC143ZE
ОписаниеTransistors/Thyristors ST(Semtech) MMDTC143ZE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | ST(Semtech) |
| Вес | 0.018 |
| Input Voltage (VI(on)@Ic,Vce) | 1.3V |
| Resistor Ratio | 12 |
| Input Resistor | 6.11kΩ |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Current - Collector(Ic) | 100mA |
| DC Current Gain | 80@10mA,5V |
