1S2638
1S2638
ПроизводительST(Semtech)
Партномер производителя1S2638
ОписаниеDiodes ST(Semtech) 1S2638
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды с переменной емкостью |
| Производитель | ST(Semtech) |
| Вес | 0.127 |
| Operating Temperature | -65℃~+175℃@(Ta) |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA@10V |
| Diode Configuration | Independent |
| Series Resistance (Rs) | - |
| Capacitance Ratio | - |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 10V |
| Diode Capacitance | 20pF@4V,1MHz |
| Operating Junction Temperature Range | -65℃~+175℃@(Ta) |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 10V |
