G815
G815
ПроизводительNOKOXIN
Партномер производителяG815
ОписаниеInstrumentation/Meter NOKOXIN G815
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измеритель мощности |
| Производитель | NOKOXIN |
| Вес | 1 |
| Type | - |
| Packaging Size | 170*95*47mm |
| Battery capacity | 1100mAh rechargeable lithium battery |
| measuring range | - |
| Instrument size | 115*71*30mm |
| Wavelength response range | - |
| Wavelength range | 800-1700 |
| Power meter interface | - |
