BL0906
BL0906
ПроизводительBL(Shanghai Belling)
Партномер производителяBL0906
ОписаниеData Acquisition BL BL0906
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | BL(Shanghai Belling) |
| Вес | 1.69 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 6 |
| -3db Bandwidth | 14kHz |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | SPI;UART |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 5000:1 |
| Clock Frequency | 8MHz |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage Reference Value | 1.2V |
| Voltage Reference Drift | 20ppm/℃ |
