BL0930E
BL0930E
ПроизводительBL(Shanghai Belling)
Партномер производителяBL0930E
ОписаниеData Acquisition BL BL0930E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | BL(Shanghai Belling) |
| Вес | 0.291 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Tolerance | 0.1% |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 3000:1 |
| Voltage - Supply | 4.75V~5.25V |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Voltage Reference Value | 2.42V |
| Voltage Reference Drift | 30ppm/℃ |
