BL0937B
BL0937B
ПроизводительBL(Shanghai Belling)
Партномер производителяBL0937B
ОписаниеData Acquisition BL BL0937B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | BL(Shanghai Belling) |
| Вес | 0.133 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Tolerance | 0.3% |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 2500:1 |
| Clock Frequency | 2MHz |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Current - Supply | 2.4mA |
| Voltage Reference Value | 1.1V |
