BL0942
BL0942
ПроизводительBL(Shanghai Belling)
Партномер производителяBL0942
ОписаниеData Acquisition BL BL0942
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | BL(Shanghai Belling) |
| Вес | 0.214 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Tolerance | 0.2% |
| Interface | SPI;UART |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 4000:1 |
| Clock Frequency | 4MHz |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage Reference Value | 1.218V |
