BL6513
BL6513
ПроизводительBL(Shanghai Belling)
Партномер производителяBL6513
ОписаниеData Acquisition BL BL6513
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | BL(Shanghai Belling) |
| Вес | 1.25 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| Tolerance | 0.1% |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 500:1 |
| Clock Frequency | 3.58MHz |
| Voltage - Supply | 4.75V~5.25V |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage Reference Value | 2.42V |
| Voltage Reference Drift | 30ppm/℃ |
