BL6552
BL6552
ПроизводительBL(Shanghai Belling)
Партномер производителяBL6552
ОписаниеData Acquisition BL BL6552
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | BL(Shanghai Belling) |
| Вес | 0.642 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 7 |
| -3db Bandwidth | 14kHz |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | SPI;UART |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 8000:1 |
| Clock Frequency | 8MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 6mA |
| Voltage Reference Value | 1.2V |
