HB-5050-4G
HB-5050-4G
ПроизводительHTZ
Партномер производителяHB-5050-4G
ОписаниеSecurity/Firefighting HTZ HB-5050-4G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковая и световая сигнализация |
| Производитель | HTZ |
| Вес | 1 |
| Input Voltage | - |
| working voltage | DC12V-15V |
| External dimensions of the host | 165*175*62mm |
| Standby time | About 8 hours |
| Wireless receiving frequency | 433MHz Frequency Modulation + Frequency Hopping |
| Alarm current | ≤300MA |
| Net weight of the host | 0.76kg |
