JMX-1125F 012-1HF
JMX-1125F 012-1HF
ПроизводительQLRELAY
Партномер производителяJMX-1125F 012-1HF
ОписаниеRelays QLRELAY JMX-1125F 012-1HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | QLRELAY |
| Вес | 51.5 |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 6 |
| Contact Resistance | 5mΩ |
| Coil resistance | 18.7Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | 80V@DC;250V@AC |
| Coil Rated Power | 7.7W |
| Operate Time | 30ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 20ms |
| Contact Rating | 125A@80VDC;125A@250VAC |
| Maximum Switching Current | 125A |
| Pin Number | 6 |
| Switching Voltage(Max) | 80V@DC;250V@AC |
| Switching Current(Max) | 125A |
