XL1225
XL1225
ПроизводительALJ
Партномер производителяXL1225
ОписаниеTransistors/Thyristors ALJ XL1225
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | ALJ |
| Вес | 0.199 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 800mV |
| Holding Current (Ih) | 5mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 400V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 200uA |
| Voltage - On State(Vtm) | 2.2V |
| Current - On State(It(RMS)) | 800mA |
