SL-5566
SL-5566
Производительshenlong
Партномер производителяSL-5566
ОписаниеSecurity/Firefighting shenlong SL-5566
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Другое оборудование безопасности |
| Производитель | shenlong |
| Вес | 1 |
| Colour | - |
| Thickness | 110mm |
| Specifications | - |
| external diameter | 710mm |
| material quality | The Shell is Made of Polyethylene Plastic, Filled with Polyurethane Foam |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| internal diameter | 440mm |
| Decibel | - |
| Column height | - |
