YM-040PLUS
YM-040PLUS
ПроизводительYUMENG
Партномер производителяYM-040PLUS
ОписаниеInstrumentation/Meter YUMENG YM-040PLUS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | YUMENG |
| Вес | 1 |
| Power | 240/360W dual adjustable power |
| voltage | 220V |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | 10L |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | - |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | - |
| Ultrasonic power | - |
| Inner liner size | 300*240*150mm |
| The overall weight is approximately | 9.9KG |
| Ultrasonic frequency | - |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | - |
| heating power | - |
