YM-060PLUS
YM-060PLUS
ПроизводительYUMENG
Партномер производителяYM-060PLUS
ОписаниеInstrumentation/Meter YUMENG YM-060PLUS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | YUMENG |
| Вес | 1 |
| Power | 360W/600W dual power adjustable |
| voltage | 220V |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | 15L |
| Packaging Size | - |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | - |
| Ultrasonic power | - |
| Inner liner size | 330*300*150mm |
| The overall weight is approximately | 11.7KG |
| Ultrasonic frequency | - |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | - |
| heating power | - |
