1N4148W
1N4148W
ПроизводительXUMAO
Партномер производителя1N4148W
ОписаниеDiodes XUMAO 1N4148W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | XUMAO |
| Вес | 0.032 |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@0.15A |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
