EV1SS181-S1
EV1SS181-S1
ПроизводительEVVO
Партномер производителяEV1SS181-S1
ОписаниеDiodes EVVO EV1SS181-S1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EVVO |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 920mV@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Diode Configuration | 1 pair common anode |
| Reverse Leakage Current | - |
