EV1SS184-S1
EV1SS184-S1
ПроизводительEVVO
Партномер производителяEV1SS184-S1
ОписаниеDiodes EVVO EV1SS184-S1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EVVO |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 900mV@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
| Reverse Leakage Current | - |
