EVBAS16-S1
EVBAS16-S1
ПроизводительEVVO
Партномер производителяEVBAS16-S1
ОписаниеDiodes EVVO EVBAS16-S1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EVVO |
| Вес | 0.033 |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Diode Configuration | Independent Type |
