EVBAS21-S1
EVBAS21-S1
ПроизводительEVVO
Партномер производителяEVBAS21-S1
ОписаниеDiodes EVVO EVBAS21-S1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EVVO |
| Вес | 0.033 |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 250V |
| Diode Configuration | Independent Type |
