EVBAV170-S1
EVBAV170-S1
ПроизводительEVVO
Партномер производителяEVBAV170-S1
ОписаниеDiodes EVVO EVBAV170-S1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EVVO |
| Вес | 0.034 |
| Rectified Current | 215mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Diode Configuration | - |
