EVBAV99-S1
EVBAV99-S1
ПроизводительEVVO
Партномер производителяEVBAV99-S1
ОписаниеDiodes EVVO EVBAV99-S1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EVVO |
| Вес | 0.033 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 215mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
| Reverse Leakage Current | - |
