HT-6N137-S1TA1
HT-6N137-S1TA1
ПроизводительHENGTUO ELECTRONICS
Партномер производителяHT-6N137-S1TA1
ОписаниеOptoisolators HENGTUO HT-6N137-S1TA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | HENGTUO ELECTRONICS |
| Вес | 0.923 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 50mA |
| Power Dissipation | 100mW |
| Data Rate | 10Mbps |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| CMTI(kV/us) | 5kV/us |
| Voltage - Supply | 1.4V |
| Reverse Voltage | 5V |
| High Level Delay Time | 75ns |
| Low Level Delay Time | 75ns |
| Input threshold current | 5mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V |
| Forward Current(If) | 50mA |
