HT-6N137
HT-6N137
ПроизводительHENGTUO ELECTRONICS
Партномер производителяHT-6N137
ОписаниеOptoisolators HENGTUO HT-6N137
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | HENGTUO ELECTRONICS |
| Вес | 1.164 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 100uA |
| Power Dissipation | 100mW |
| Data Rate | 10Mbps;1Mbit/s |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| Voltage - Supply | 1.4V |
| Reverse Voltage | 5V |
| High Level Delay Time | 35ns |
| Low Level Delay Time | 40ns |
| Input threshold current | 20mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V |
| Forward Current(If) | 50mA |
