CT428S
CT428S
ПроизводительCHITENG
Партномер производителяCT428S
ОписаниеOffice Supplies CHITENG CT428S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Принтер |
| Производитель | CHITENG |
| Вес | 1 |
| Type | Label Printer |
| Colour | Black |
| resolving power | 203dpi×203dpi |
| Printing technology | Thermal sensitive |
| Support for double-sided printing | - |
| Product weight | 0.5486kg |
| Max width | 108mm |
| Color printing speed | - |
| Connection method | USB2.0 |
| Color output | - |
| Paper capacity | - |
| Black and white printing speed | 152mm/s |
| Basic functions | Printer |
| Network function | Wireless |
