XBF20A40S-G
XBF20A40S-G
ПроизводительTorex Semicon
Партномер производителяXBF20A40S-G
ОписаниеDiodes Torex Semicon XBF20A40S-G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Torex Semicon |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 2A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@2A |
| Reverse Voltage (Vr) | 400V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Reverse Leakage Current | 1uA@400V |
