XBW1SS400-G
XBW1SS400-G
ПроизводительTorex Semicon
Партномер производителяXBW1SS400-G
ОписаниеDiodes Torex Semicon XBW1SS400-G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Torex Semicon |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.2V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Reverse Leakage Current | 100nA@80V |
