XBW21P0204-G
XBW21P0204-G
ПроизводительTorex Semicon
Партномер производителяXBW21P0204-G
ОписаниеDiodes Torex Semicon XBW21P0204-G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Torex Semicon |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Reverse Leakage Current | 30nA@25V |
