PDTC123JEF115
PDTC123JEF115
ПроизводительPhilips Semicons
Партномер производителяPDTC123JEF115
ОписаниеTransistors/Thyristors PHILIPS PDTC123JEF115
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | Philips Semicons |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃ |
| Input Voltage (VI(on)@Ic,Vce) | 2V@20mA,0.3V |
| Resistor Ratio | 1 |
| Input Resistor | 2.86kΩ |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Current - Collector(Ic) | 100mA |
| Voltage - Input(Max)(VI(off)) | 500mV@1mA,5V |
